Nasza kadra

Asia

Joanna Wątróbska – wykształcenie wyższe magisterskie, nauczyciel kontraktowy, studia podyplomowe na Akademii Pedagogicznej na kierunku „Pedagogika przedszkolna z zarządzaniem przedszkolem, studia magisterskie w Wyższej Szkole Pedagogicznej „Ignatianum” na kierunku pedagogika społeczno – opiekuńcza. Stanowisko służbowe – dyrektor, nauczyciel wychowania przedszkolnego. Współzałożyciel przedszkola.


Anna

Anna Wolanin – wykształcenie wyższe magisterskie. Studia podyplomowe „W regionalnym ośrodku kształcenia kadr na kierunku rachunkowość i finanse. Studia magisterskie na Akademii Ekonomicznej na kierunku ekonomia specjalizacja przedsiębiorczość i innowacja. Współzałożyciel przedszkola, organ prowadzący.


 Alicja
Alicja Świętach – wykształcenie wyższe magisterskie, nauczyciel kontraktowy, studia magisterskie na Akademii Pedagogicznej na kierunku pedagogika społeczno – opiekuńcza, specjalność terapia i poradnictwo pedagogiczne. Studia podyplomowe na Uniwersytecie Pedagogicznym na kierunku „Pedagogika przedszkolna z zarządzaniem przedszkolem”. Stanowisko służbowe – wicedyrektor, nauczyciel wychowania przedszkolnego.

 Aneta
Aneta Wolanin – wykształcenie wyższe magisterskie, nauczyciel kontraktowy, studia magisterskie na Akademii „Ignatianum” na kierunku pedagogika specjalność resocjalizacja. Studia podyplomowe na Akademii „Ignatianum” na kierunku „Wychowanie przedszkolne”. Ukończony 4-letni kurs „Psychoterapii psychoanalitycznej”. Stanowisko służbowe – nauczyciel wychowania przedszkolnego.

urszula

Urszula Góralik – wykształcenie wyższe magisterskie, Uniwersytet Pedagogiczny na kierunku „Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna”. Ukończone studia podyplomowe na kierunku „Zarządzanie i organizacja oświatą”. Stanowisko służbowe – nauczyciel wychowania przedszkolnego.


elakozewska

Elżbieta Kożewska – wykształcenie wyższe, licencjat na Akademii Ignatianum na kierunku „Pedagogika przedszkolna”. Ukończone studia magisterskie na kierunku „Edukacja wczesnoszkolna”. Stanowisko służbowe – nauczyciel wychowania przedszkolnego.


kinga_basztra_sm

Kinga Basztura – wykształcenie wyższe, licencjat na Akademii „Ignatianum” w Krakowie na kierunku Pedagogika o specjalności wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Obecnie w trakcie studiów magisterskich na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie na kierunku Pedagogika specjalna Stanowisko służbowe – nauczyciel wychowania przedszkolnego.


aga_cholwa_sm

Agnieszka Cholewa – wykształcenie wyższe, magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym, na kierunku Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej. Terapeuta zaburzeń dyslektycznych. Stanowisko służbowe – nauczyciel wychowania przedszkolnego.


anna_biedro

Anna Biedroń – wykształcenie wyższe, licencjat na Akademii „Ignatianum” w Krakowie na kierunku Pedagogika o specjalności wychowanie przedszkolne, również inżynier na kierunku Ochrona Środowiska, magister Inżynierii Środowiska na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Animatorka czasu wolnego, znająca język migowy. Stanowisko służbowe – nauczyciel wychowania przedszkolnego.